Ilustrační obrázek - Jak na střihy sportovních a volnočasových sukní - záznam webináře

Jak na střihy sportovních a volnočasových sukní - záznam webináře

Budete potřebovat, papíry, tužku, barevné fixy nebo pastelky, pravítko s ryskou, měřítko 1:5, které si můžete vytisknout TADY.

 

Cena od: 460 Kč

V případě, že je balíček součástí, tak ten může být u Vás: 13. 12. 2023

Naučte se rýsovat střihy na míru na pohodlné sukně, které všechny tak rády nosíme. A to, ať jsme dospělé ženy, nebo malé holčičky. 

Velmi často takovým sukním říkáme "na běhačku, pohodovky, oblíbenky" a spoustou hezkých jmen. Nosíme je dokud nám drží pohromadě, zkrátka je milujeme. 

Nejčastěji jsou v pase zpracované do nápletu, gumy nebo podsádky, neškrtí a netísní. Obvykle mají kapsy anebo naopak nějaký ten romatický prvek. Určitě máte i svou favoritku, kterou byste hned tak nedala a třeba si ve stejném stylu ráda ušila další, jen nikde není střih k mání anebo vám nesedí.

Na webináři vám ukážu hned několik základních typů těchto sukní, řekneme si, jak je upravovat dle svých představ, naučíme se jak stříhat kapsy.

Uvidíte, že až zvládnete střih, nic už vám nebude stát v cestě. A navíc si dokážete udělat střih přesně na takovou sukni, po jaké toužíte.

Tak už neváhejte, ořezejte si tužku a přihlaste se!

Záznam webináře máte trvale k dispozici, abyste si mohli kdykoliv vše zopakovat.

Těším se na společné tvoření a stříhání!

Vaše Dana

Na tomto odkazu si můžete prohlédnout moje online videa zdarma (YouTube kanál)

Dana Mureşan Ryglová

Vedu kurzy šití už vice než jedenáct let, prošlo mi rukama více než tisíc lidí a velká většina účastníků se vrací v návazných kurzech, z čehož mám obrovskou radost.

Kurzy konstrukce střihů jsou mojí velkou vášní, velmi ráda tuto dovednost předávám dál. 

Jak jsem se šít naučila já, si můžete přečíst na blogu.